List of Retro Characters/Vehicles: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
mNo edit summary |
|||
Line 27: | Line 27: | ||
|- | |- | ||
|[[Waluigi]] | |[[Waluigi]] | ||
|{{yes|[[PabloMK7]]}} | |{{yes|[[user:PabloMK7|PabloMK7]]}} | ||
|- | |- | ||
|[[Toadette]] | |[[Toadette]] | ||
Line 37: | Line 37: | ||
|[[King Boo]] | |[[King Boo]] | ||
|{{no|None}} | |{{no|None}} | ||
|- | |||
|rowspan=2|[[Mario Kart DS]] | |||
|[[Dry Bones]] | |||
|{{no|None}} | |||
|- | |||
|[[R.O.B.]] | |||
|{{yes|[[NintendoGameTube]]}} | |||
|- | |||
|rowspan=4|[[Mario Kart Wii]] | |||
|} | |} | ||
[[Category:List]] | [[Category:List]] |
Revision as of 20:31, 9 December 2019
New Characters
Game | Name | Author |
---|---|---|
Super Mario Kart | Donkey Kong Jr. | None |
Mario Kart: Double Dash!! | Birdo | None |
Baby Mario | None | |
Baby Luigi | None | |
Paratroopa | None | |
Diddy Kong | None | |
Bowser Jr. | The Big Blur | |
Waluigi | PabloMK7 | |
Toadette | None | |
Petey Piranha | None | |
King Boo | None | |
Mario Kart DS | Dry Bones | None |
R.O.B. | NintendoGameTube | |
Mario Kart Wii |